Aktualności
Przyjęcia na ISD 2015/2016


Osoby przyjęte w postępowaniu rekrutacyjnym w roku akademickim 2015/2016 na studia doktoranckie prowadzone na Wydziale Mechanicznym i Wydziale Podstawowych Problemów Techniki mają odpowiednio możliwość podjęcia:


- interdycyplinarnych studiów doktoranckich w zakresie BIOINŻENIRII oraz w zakresie PROCESÓW, TECHNOLOGII I MATERIAŁÓW PRZYJAZNYCH ŚRODOWISKU W BUDOWIE ŚRODKÓW TRANSPORTU na Wydziale Mechanicznym oraz


- interdyscyplinarnych studiów doktoranckich w zakresie BIOINŻYNIERII na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki.


po uzyskaniu zgody Kierownika Studiów Doktoranckich.


Interdyscyplinarne studia doktoranckie rozpoczęły się od 1 października 2015 r. muszą być prowadzone na zasadach określonych w znowelizowanym Regulaminie Studiów Doktoranckich w Politechnice Wrocławskiej (RSD)


Uczestnicy interdyscyplinarnych studiów doktoranckich będą studiować według indywidualnych programów i planów studiów, ustalanych z opiekunem (promotorem) zgodnie z Ramowym programem studiów określonym w Regulaminie Studiów Doktoranckich, z uwzględnieniem obowiązkowych elementów programu interdyscyplinarnych studiów doktoranckich określonych w Regulaminie Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich utworzonych w ramach projektu "Młoda kadra 2015 plus" Wzbogacenie oferty dydaktycznej Politechniki Wrocławskiej w zakresie ogólnouczelnianych przedmiotów wybieralnych oraz wdrożenie nowych Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich"


Uczestnik interdyscyplinarnych studiów doktoranckich może starać się o stypendium doktoranckie i inne świadczenia zgodnie z RSD na zasadach obowiązujących na Wydziale.

Dodatkowe informacje można  uzyskać w Dziale Nauczania.

 
II edycja szkolenia ICT zakończona


alt W marcu 2012 zakończyła II edycja szkolenia ICT dla nauczycieli akademickich.

Celem szkolenia było zdobycie umiejętności w zakresie e-Learningu.


Następną edycję szkolenia planujemy uruchomić w listopadzie 2012.

Uczestnicy wysoko ocenili jakość szkolenia i jego przydatność ....


 
Aktualna lista stypendystów projektu w ramach ISD


Aktualna lista stypendystów projektu w ramach ISD


Od nowego roku akademickiego na Politechnice Wrocławskiej zostały uruchomione nowe interdyscyplinarne studia doktoranckie (ISD). Kandydaci na studia ISD mogli ubiegać się o atrakcyjne stypendium w ramach Projektu. Publikujemy aktualną listę osób przyjętych na studia ISD wraz z projektowym stypendium.

 
Wyniki konkursu dla Młodych doktorów


Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów IV edycji konkursu stypendialnego dla Młodych doktorów. 
Biuro Projektu po remoncie


Po szczęśliwie zakończonym remoncie, biuro projektu powróciło do pokoju 1011 w budynku C7 (X piętro). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin. Numer telefonu (już działa) i pozostałe dane kontaktowe bez zmian. Zapraszamy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4